Jajhvktybt dbnhbys {jhjott htitybt jn HGR Htpekmnfn

РВК Результат пропонує послугу: сюжетне оформлення вітрин і вікон, поклейка реклами - дешевий і швидкий спосіб повідомлення споживачів про майбутні акції (розпродажі, сезонне зниження цін тощо), донести комерційну та іншу важливу інформацію.

Види послуг:

1 Аплікація
2 Нанесення на вітрину повнокольорового зображення
3 Оформлення вітрини перфорованою плівкою
4 Святкове офрмление вітрин і фасадів
5 Тонування  вікон, вітрин, скляних перегородок

Вартість оформлення вітрин - від 20 usd

Варто також звернути увагу на передсвяткове оформлення вітрин підприємств і організацій відповідними сюжетами в різних оранжировках, так як це дає можливість глибше й об'ємніше охарактеризувати Ваш бізнес, позитивизувати Ваше ставлення до споживача, і тим самим залучити ще більше уваги до продукту або послуги, які Ви пропонуєте. На відміну від рекламного щита або вивіски, оформлення вітрин найчастіше носить тимчасовий характер, але тим не менше цей вид реклами, поряд зі стаціонарними рекламними конструкціями, досить ефективний.

Якщо Ви хочете замовити обклеювання плівкою, сформулюйте, будь ласка, для нас технічне завдання (бріф) та надішліть його за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

1.загальний опис;

2.розмір;

3.місце розміщення(внутрішня/зовнішня);

4.фото і опис місця розміщення(висота/вид поверхні/умови).

Вам буде надіслано докладний опис і розрахунок оптимальної вартості послуг по виготовленню рекламного комплексу.

РВК Результат - працюємо із задоволенням!