табличка из АКП
РВК Результат пропонуе виготовлення та встановку різноформатних табличок.

Табличка - це той необхідний інформативний мінімум, без якого обійтися практично неможливо. У ринковій економіці непомітність, загрожує втратою прибутку. Іноді, в силу якихось обставин, у підприємства або організації немає можливості придбати масштабну вивіску. У цьому випадку необхідно змусити малоформатную табличку працювати в повну силу. Для цього є не мало
можливостей. Вибір матеріалу і технології виробництва - це той чинник, на який слід звернути увагу в першу чергу.

Матеріали,використовувані для виготовлення табличок

Матеріали для виробництва табличок підбираються залежно від типу, цільового призначення і, зрозуміло, бюджету. Найбільш часто, при виготовленні табличок, використовуються наступні матеріали:

1. самоклеючі акрилові плівки, що представляють собою досить міцний і стійкий до впливу агресивного середовища, матеріал;

2. алюмінієво-композитна панель(АКП).
Композит легко піддається обробці і в той же час дуже міцний. Таблички з алюмінієво-композитної панелі довговічні, ремонтабельні і стійкі до впливу агресивного середовища.

3. метал - мідь, бронза, латуь, сталь...

Пластик ПВХ.

Полівінілхлорид широко застосовується у виробництві рекламних конструкцій різного роду, завдяки таким властивостям як вологостійкість, легкість і міцність. Незаперечною перевагою табличок з пластику ПВХ є їх дешевизна.

Оргскло(акрил, полікарбонат...).

Таблички, виготовлені з такого роду матеріалу, виглядають більш естетично, ніж аналоги, вироблені із звичайного ПВХ-пластика.

Замовити виготовлення табличок РВК Результат