Замовити об'ємні літери з контражуром у РВК Результат

Об'ємна вивіска, виготовлена у вигляді об'ємних літер (символів), без перебільшеня можно відносити до іміджевого сегменту галузі. 

Цей вид зовнішньої реклами є відмінним засобом привертання уваги до підприємства або організації.

Вартість виготовлення об'ємних літер - від 25 грн. за 1(один) сантиметр по висоті символу

 

Головною особливістю об'ємних знаків, як виду рекламних конструкцій, є те, що вони естетично привабливі. За умови, звичайно, підготовки професійного дизайну і якісного виготовлення конструкції як такої.

Об'ємні літери, так само як і лайтбокси, можуть бути обладнані  підсвічуванням, для чого, використовують люмінесцентні лампи, світлодіоди, дюралайт й неон. Знаки виготовляють із пластиків, пінопласту, металу і дерева тощо.

При виробництві масштабних , як правило – дахових рекламних установок з підсвічуванням, у Києві і інших містах України, для зменшення ваги, використовують литий вініл (банерну тканину).

Якщо Ви вирішили замовити у нас виготовлення об'ємних літер, сформулюйте, будь ласка, технічне завдання(бріф) і відправте його на нашу пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

1. загальний опис;

2. розмір;

3. місце розміщення(внутрішня/зовнішня);

4. вид підсвічування(люм.лампи/неон/світлодіоды);

5. наявність світлодинамічних елементів;

6. фото і опис місця розміщення(висота/вид поверхні/умови).

Вчинив таким чином, Ви отримаєте докладний опис і розрахунок оптимальної вартості виготовлення зовнішньої реклами в комплексі.

РПК Результат - працюємо із задоволенням!

Замовити об'ємні літери у РВК Результат